veilingen

Heritage veilt vier gouden Chinese munten van 1 kilo, beoordeeld door NGC

De aangeboden grote Lunar-munten behoren tot de grootste zeldzaamheden in de moderne Chinese numismatiek. Vier moderne Chinese gouden munten van 1 kilogram, elk gecertificeerd door Numismatic Guaranty Company® (NGC®), worden aangeboden in een komende veiling. Het bieden is gepland om eind mei te beginnen voor deze en meer dan 600 andere NGC-gecertificeerde rariteiten in Heritage […]

Heritage veilt vier gouden Chinese munten van 1 kilo, beoordeeld door NGC Meer lezen »

NGC-gecertificeerde Shipwreck Gold Bar verbrijzelt schatting, realiseert $ 156.000 in Sedwick-verkoop

De allereerste goudbaar met een scheepswrak, gecertificeerd door NGC, werd verkocht voor het dubbele van de schatting van voor de veiling. Een uiterst zeldzame goudbaar met een scheepswrakschat, die als eerste in zijn soort werd gecertificeerd door Numismatic Guaranty Company® (NGC®), overtrof de verwachtingen ver toen het zes cijfers opleverde in een recente verkoop. The

NGC-gecertificeerde Shipwreck Gold Bar verbrijzelt schatting, realiseert $ 156.000 in Sedwick-verkoop Meer lezen »

NGC-gecertificeerde halve dollar realiseert $ 420.000 in erfgoedveiling bij Heritage Auctions

Deze munt uit 1801 is een van de 17 NGC-gecertificeerde munten die voor zes cijfers zijn verkocht in de CSNS US Coins-uitverkoop van Heritage Auctions. Een prachtig bewaard gebleven halve dollar, beoordeeld door Numismatic Guaranty Company® (NGC®), was een van de 17 NGC-gecertificeerde munten die zes cijfers opleverden in de CSNS US Coins Signature Auction

NGC-gecertificeerde halve dollar realiseert $ 420.000 in erfgoedveiling bij Heritage Auctions Meer lezen »

Taisei biedt op een veiling een zeer zeldzame Chinese munt uit de Kann-collectie aan

Deze zeer zeldzame Chinese munt uit de Kann-collectie is een van de meest geliefde munten in de hele Chinese numismatiek. Een van de beroemdste en meest gewilde munten in de Chinese numismatiek is een van de meer dan 150 zeldzaamheden die zijn gecertificeerd door Numismatic Guaranty Company® (NGC®) die worden aangeboden in een aanstaande uitverkoop

Taisei biedt op een veiling een zeer zeldzame Chinese munt uit de Kann-collectie aan Meer lezen »

Hedendaagse, Moderne en Oude Meesters bij De Vuyst op 20 mei

Op 20 mei zullen meer dan 600 kunstwerken bij De Vuyst onder de hamer passeren, een omvangrijke selectie met stuk voor stuk uitzonderlijke objecten. Het volledige aanbod wordt tentoongesteld van 10 tot 17 mei, een week waarin kunstliefhebbers zich kunnen verwonderen aan prachtige schilderijen, sculpturen, installaties en meer. De namiddagveiling start om 13u met Oude

Hedendaagse, Moderne en Oude Meesters bij De Vuyst op 20 mei Meer lezen »

Les Flamants van Henri Rousseau onder de hamer bij Christie’s

In mei is Christie’s vereerd om Les Flamants, een buitengewoon zeldzaam meesterwerk van Henri Rousseau, aan te bieden in Christie’s 20th Century Evening Sale tijdens de Spring Marquee Week. Geschat op $ 20.000.000 – 30.000.000 staat dit schilderij op het punt om het veilingrecord voor de kunstenaar te resetten, veel meer dan het huidige record

Les Flamants van Henri Rousseau onder de hamer bij Christie’s Meer lezen »

Pablo Picasso’s Nature morte à la fenêtre onder de hamer bij Christie’s op 11 mei

Christie’s kondigde dat het toplot van de 20th Century Evening Sale op 11 mei 2023 tijdens de Spring Marquee Week van de verkoop Pablo Picasso’s Nature morte à la fenêtre zal zijn (schatting op aanvraag; in de regio van $ 40.000.000). Dit belangrijke, grootschalige portret uit 1932 van de gouden muze van de kunstenaar, Marie-Thérèse

Pablo Picasso’s Nature morte à la fenêtre onder de hamer bij Christie’s op 11 mei Meer lezen »

Veiling Phillips van edities en werken op papier april realiseert $ 7,2 miljoen, wat de kracht van de markt voor Prints en Multiples aantoont

Pittig bieden voor modernistische vrouwelijke artiesten en recordprijzen voor Jasper Johns, Andy Warhol en Roy Lichtenstein, zo kan de recente aprilveiling van edities en werken op papier kort samengevat worden. Kelly Troester en Cary Leibowitz, plaatsvervangend voorzitters en co-hoofden van Editions en Works on Paper, geven als commentaar: “We zijn verheugd om het momentum van

Veiling Phillips van edities en werken op papier april realiseert $ 7,2 miljoen, wat de kracht van de markt voor Prints en Multiples aantoont Meer lezen »

Vier NGC-gecertificeerde gouden zeldzame munten realiseren elk prijzen van meer dan $ 200.000 op veiling van Spink

Vier zeer gewaardeerde gouden munten gecertificeerd door Numismatic Guaranty Company® (NGC®) – twee uit de antieke wereld en twee uit het 19e-eeuwse Groot-Brittannië – realiseerden elk prijzen van meer dan $ 200.000 in recente Spink-verkopen. De veilingen vonden plaats op 31 maart en 3 april 2023. De topmunt in de oude en Britse munten –

Vier NGC-gecertificeerde gouden zeldzame munten realiseren elk prijzen van meer dan $ 200.000 op veiling van Spink Meer lezen »